Belgelerimiz

Startup Burada girişimci ve yatırımcıyı bir araya getirerek, özgün ve yenilikçi girişimleri bir adım öteye taşımayı amaçlayan, desteğini çeyrek asırlık tecrübesi ve geniş yatırımcı portföyüyle İnfo Yatırım’dan alan; Sermaye Piyasası Kurulu lisansına sahip, paya dayalı kitle fonlama platformudur.

Startup Burada’nın misyonunun temel taşlarından ilki girişimin ihtiyaç duyduğu fonun birçok yatırımcı tarafından toplanmasını sağlamak. Bir diğeri ise yatırımcının ortaklık hakkı veren paylara sahip olmasıyla, girişimlerin geleceğine ortak olmalarını mümkün kılmak. Misyonumuzun son, fakat belki de en önemli adımı ise tüm bu atılımları girişimci ve yatırımcıyı kullanıcı dostu bir platformda bir araya getirmek.

Startup Burada yatırım komitesinin değerlendirmeleri sonucunda yayınlanmaya hak kazanan özgün ve yenilikçi girişimleri onaylar, girişimciye danışmanlık desteği verir, yatırımcıya girişimler hakkında detaylı bilgiler sunar. Fikrin girişime dönüşmesi, girişimin fon bulması yolunda girişimcinin ve yatırımcının daima yanındadır. Şimdinin fikirlerinin, geleceğin büyük şirketlerine dönüşmesi için küçük miktarlarla dahi birçok yatırımcı bulunmasını sağlar. Tek üyelik ile hem yatırımcı, hem girişimci olmaya olanak sağlar.

Vizyonumuz
Genişleyen ekibimizle, girişim ve girişimci odaklı olarak ekosisteme fayda sağlamak. Minimum giriş tutarları dolayısıyla kitle fonlaması dışında girişimlere yatırım yapamayan yatırımcıları sistemimize dahil ederek girişim yatırımcısı olmalarının önünü açmak. İnfo Yatırımdan aldığımız destekle yatırımcı ve girişimciye sağlanan hizmet ve olanakları geliştirmek. Türkiye’deki girişimlerin yatırım turundaki ilk tercihi olmak. 

Misyonumuz
Startup Burada’nın misyonunun temel taşlarından ilki girişimin ihtiyaç duyduğu fonun birçok yatırımcı tarafından toplanmasını sağlamak. Bir diğeri ise yatırımcının ortaklık hakkı veren paylara sahip olmasıyla, girişimlerin geleceğine ortak olmalarını mümkün kılmak. Misyonumuzun son, fakat belki de en önemli adımı ise tüm bu atılımları girişimci ve yatırımcıyı kullanıcı dostu bir platformda bir araya getirmek

banner-img
E-postanızı bırakın, yeni fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!