Meet The Music
Flört Uygulaması
Meet The Music anlık bir şekilde etkileşim sağlayan müzik tabanlı bir arkadaşlık uygulamasıdır ve aynı anda aynı şarkıyı ya da sanatçıyı dinlediğiniz insanlarla tanışabilir ve anonim bir şekilde sohbete başlayabilirsiniz
Bitiyor: 05.05.2023
Fonlama Kapanmıştır
Toplanan
3.489.700
Fonlama Hedefi
3.300.000
Yatırımcı Sayısı
759
105.75%
Kampanya Videosu
Kampanya Hakkında
GİRİŞİM İRKETİ HAKKINDAŞ

Girişimin yatırım turuna, Hedef Portföy Yönetim A.Ş. Startup Burada GSYF 950.000 TL, yatırım taahhütü vermiştir.

KAMPANYA HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Önemli Not: Bu Kampanya’da %20 fazla fonlama izni bulunmaktadır.

1 TL pay satış fiyatı baz alındığında her bir payın değeri 1 TL nominal değerli payların 66.000.000 TL şirket değeri üzerinden pay başına değeri ek fonlamanın gerçekleşip gerçekleşmemesine bağlı olarak 13,306452 TL ile 15,348837 TL aralığında oluşacak ve 1 TL nominal fiyat ile satışa sunulan paylara karşılık verilecek pay adedi 0,065 TL ile 0,075 TL arasında olacaktır.

Kitle fonlaması kampanyasında satışa sunulacak payların Toplam nominal değeri 214.500 TL ile 297.000 TL arasında olup 3.300.000 adet pay ek fonlama ile birlikte 3.960.000 adet pay satışa sunulacaktır.

Yukarıda verilen bilgiler ışığında MTM Yazılım Dijital Hizmetler Anonim Şirketi adlı Girişim Şirketinin Birim Pay Satış Fiyatı 1 TL’dir. 

Nama yazılı D ve E grubu yen paylar ihraç edilecektir. 

D grubu paylar kampanyaya yatırım taahhüdü veren Hedef Portföy Yönetimi Anonim Şirketi Startup Burada Girişim Sermayesi Yatırım Fonu adına çıkarılacaktır.

E grubu paylar kitle fonlaması yatırımcıları adına çıkarılacaktır.

A, B, C ve D grubu pay sahipleri arasında Yatırım ve Pay Sahipleri Sözleşmesi imzalanmış olup paylara ait çeşitli hak ve imtiyazlar işbu Bilgi Formu’nun “5.1.3. Hak, yükümlülük ve kısıtlamalar hakkında bilgiler” bölümünde açıklanmıştır. Yatırım ve Pay Sahipleri Sözleşmesi kapsamında Şirket’e herhangi bir yükümlülük veya kısıtlama getirilmemiştir.

Kampanya’da E grubu paylara sahip olacak yatırımcıların paylarına dair herhangi bir imtiyaz veya kısıtlama yoktur.

MTM Nedir? 

Meet The Music (MTM), anlık bir şekilde etkileşim sağlayan müzik tabanlı bir arkadaşlık uygulamasıdır. Aynı anda aynı şarkıyı ya da sanatçıyı dinlediğiniz insanlarla tanışabilir ve anonim bir şekilde sohbete başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için Spotify hesabınızı uygulamaya bağlamanız gerekir. Uygulamayı bağladıktan sonra Profil bölümünden en çok dinlediğiniz şarkıları, sanatçıları, son dinlediğiniz şarkıları ve favori müzik türlerinizi profilinizde görebilirsiniz. Mesela Spotify’dan bir şarkı dinlemeye başlayıp, uygulama içinde eş aramaya başladıktan sonra aynı anda aynı şarkıyı dinlediğiniz başka birisi ile eşleşebilirsiniz. Keşfet bölümünde o anda uygulama içinde eş arayan kişilerin dinledikleri şarkıları görebilirsiniz. Eşleştiğiniz kullanıcıları Mesajlar bölümünde görebilir, anonim bir şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz. Eşinizle birlikte profillerin anonimliğini kaldırmak istediğiniz zaman profillerin görünebilir olması için davet gönderebilirsiniz. Daveti alan taraf da onayladığı zaman profilleriniz birbirinize görünür. Böylece hem ön yargısız hem daha güvenilir bir şekilde tamamen müziğin gücü ile karşınızdaki insanı tanıma fırsatı bulmuş olursunuz. Önümüzdeki 3 ay içinde MTM’de, Spotify’a ek olarak Apple Music de kullanımda olacaktır. Gelecek planlarında bulunan diğer platformlar da MTM’in entegrasyon içerisinde bulunacağı diğer müzik platformları olacaktır.   

MTM Hangi Problemleri Çözmek İçin Kurulmuştur? 

İnsanlık var oldukça yeni insanlar ile tanışma ve sosyalleşme ihtiyacı da hep olacaktır. MTM, insanların ruh eşlerini müzik ile ön yargısız bir şekilde bulmasını sağlamak için kurulmuş bir mobil uygulamadır. MTM, müzik gibi insanların duygu ve düşüncelerini çok iyi anlatan bir iletişim aracı ile insanların daha anlamlı ilişkiler kurmasını sağlamaktadır. İnsanların ruh eşlerini ya da yeni arkadaşlarını ararken daha kaliteli ve daha değerli bir deneyim yaşamasını amaçlamaktadır. Müzik ile eşleştikten sonra konuşmaların anonim şekilde başlaması dış görünüşlerin yerine müziğin ön planda olduğu bir sohbet başlangıcına imkân vermektedir. Kullanıcılar, istemedikleri sürece isimlerini, fotoğraflarını, yaş ve şehir bilgileri gibi kişisel bilgilerini kimseyle paylaşmamış olmaktadır. Böylece özellikle kadın kullanıcılara daha güvenli bir sosyalleşme ortamı sağlanmaktadır. 

Varolan Çözümler Neden Yeterli Değil?

Günümüz arkadaşlık uygulamalarında genellikle eşleşmeler “swipe (kaydırma)” adı verilen bir sistem ile gerçekleşmektedir. İnsanlar birbirlerinin sadece fotoğraflarını beğenerek etkileşime geçmektedirler. Arkadaşlık uygulamaları kullanıcıları bu tarz eşleşmeleri sığ ve etkisiz bulmaktadırlar. Bu tarz verimsiz eşleşmelerin sonucunda bu uygulamaları kullanan kullanıcıların %43’ü mesajlarına yanıt alamamaktan, %42’si ise yeteri kadar eşleşememekten yakınmaktadırlar.

MTM bu problemleri hangi yöntemlerle çözmeyi planlıyor?

MTM insanlara, duygu ve düşüncelerini yansıtabildikleri en önemli iletişim araçlarından biri olan müzik ile yeni arkadaşlıklar kurma olanağı vermektedir. MTM ile iki kullanıcı aynı anda aynı şarkıyı dinlerken eşleşebilir ve anonim olarak konuşmaya başlayabilmektedir. 

Meet The Music aynı anda aynı müziği dinleyen insanların anonim bir şekilde tanışmasını sağlayan bir arkadaşlık uygulamasıdır. MTM, müzik gibi duygu ve düşüncelerinizi diğer insanlara aktarabileceğiniz değerli ve evrensel bir olguyla arkadaş edinmeyi sağlamaktadır. Böylece kullanıcılarına ruh eşlerini veya yeni arkadaşlarını ararken daha kaliteli ve değerli bir deneyim sunmaktadır.

Kullanıcılar benzer müzik zevklerine sahip diğer kullanıcılar ile eşleştikten sonra iki taraf için de konuşma anonim olarak başlamaktadır. Böylece anonimlik, ön yargıları en aza indirmektedir. Böylece anonimlik ile insanlar birbiriyle tanışırken dış görünüşler yerine müzik ön plana çıkmaktadır. Anonimliğin bir diğer amacı kullanıcılara uygulamanın içinde güvenli bir sosyalleşme alanı oluşturmaktır. Kullanıcılar kendini güvende hissettikleri zaman eşleştikleri diğer kullanıcılara isimlerini ve fotoğraflarını gösterebilmektedir. 

Kullanıcılar MTM’de birbirleriyle anlık etkileşime geçme imkânı bulmaktadır. Kullanıcılar canlı bir şekilde dinlenilen şarkıları Keşfet’te görebilmekte ve anında o şarkılardan birini dinlemeye başlayıp o şarkıyı dinleyen kişiler ile etkileşime geçebilmektedirler. Arkadaşlık uygulamalarının çoğunda iki taraf ne zaman birbirlerini beğenirse eşleşme sağlandığı için eşleşmeler canlı bir şekilde gerçekleşmez. Bu da ilk baştaki o tanışma heyecanını azaltmakla birlikte konuşmaya başlama oranını ve karşılıklı mesajlaşmaların sayısını da azaltmaktadır. MTM’de kullanıcılar canlı bir şekilde müzik dinleyen diğer kullanıcılarla iletişime geçmekte ve böylece MTM’de hiçbir şekilde fake ya da bot kullanıcılarla karşılaşılmamaktadır. Tamamen anlık şekilde iki tarafın da eşleşmede bulunmasıyla kullanıcıların birbirine cevap verme oranı da artmaktadır. 

Çoğu arkadaşlık uygulamasında kullanıcılar birbirinin fotoğraflarını beğenerek bir kaydırma sistemi ile etkileşime geçmektedirler. Çoğu dating kullanıcısı bu durumu sığ bulmakta ve eşleşme kalitesini azalttığını düşünmektedir. MTM ise dating kullanıcılarına benzer uygulamaların aksine müzik gibi inovatif bir eşleşme alternatifi sunmaktadır. Ek olarak kullanıcılara müzik ile eşleşmeyi anonim bir şekilde konuşmaya başlama ile entegre ederek benzersiz bir dating deneyimi yaşatmaktadır. Böylece MTM, insanların yeni insanlar ile tanışırken daha farklı, kolay bir şekilde sadece müzik dinleyerek, samimi ve duygusal ilişkiler kurmasına olanak vermektedir. 

MTM Ürün ve Entegrasyon Özellikleri

MTM, Spotify aracılığı ile aynı anda aynı şarkıyı dinleyen insanların tanışmasına olanak vermektedir. Önümüzdeki 3 ay içinde MTM’de, Spotify’a ek olarak Apple Music de kullanımda olacaktır. Gelecek planlarında bulunan diğer müzik platformları da MTM’in entegrasyon içerisinde bulunacağı diğer sistemler olacaktır. Meet The Music uygulaması hem Google Play Store hem de App Store’da yer almaktadır.  

Gelecek Yıllar için Planlanan Hizmetler 

2023 yılında gelecek özellikler ile birlikte uygulamanın kullanıcı sayısını ve satışları arttırmak planlanmaktadır. Yapay zeka tabanlı eşleşme sisteminin geliştirilmesi ile daha verimli eşleşmeler sağlanacaktır. Yeni özelliklerin eklenmesiyle birlikte kullanıcıların uygulama içerisinde geçirdiği süre artacaktır. Ek olarak globale yapılan reklam çalışmaları ile halihazırda globalde bulunan kullanıcı sayısının artması hedeflenmektedir. 

Bugüne kadar neler yaptık?

  1. 2019 Nisan ayında University4Society girişimcilik programına katılmıştır. Sonrasında University4Society Superstars ekipleri arasında yer almıştır.
  2. 2019 Aralık ayında Meet The Music MVP’si yayınlanmıştır. 
  3. 2020 Haziran ayında Meet The Music tam sürüm yayınlanmıştır. 48 saat içinde yaklaşık 30 bin indirilme almıştır. Play Store ve App Store’da Yaşam Tarzı kategorisinde 1.sıraya yükselmiştir.
  4. 2020 Temmuz ayında Draper University tarafından “Fundamentals of Entrepreneurship” adlı online girişimcilik eğitimine davet edilmiştir. 
  5. 2020 Kasım ayında Onedio ve Vidyodan olmak üzere 2 exiti bulunan ve V-count şirketiyle 130 ülkeye globalde açılmış deneyimli yatırımcı Demirhan Büyüközcü’den tohum yatırım alarak MTM Yazılım Dijital Hizmetler A.Ş. olarak şirketleşmiştir.
  6. 2021 Nisan ayında ilk premium modeli yayınlanmış ve ilk satış yapılmıştır.
  7. 2022 Aralık ayında Babala TV’nin yönetmeni, Tuğrul Uğur’un yatırımıyla medya ortaklığı sağlanmıştır. Babala TV’nin Youtube’da yaklaşık 4 milyon abonesi bulunmaktadır. Tuğrul Uğur’un yönetmeni olduğu diğer Youtube kanallarıyla birlikte etkileşimde bulunduğu toplamda 5 milyon abonesi vardır. Tuğrul Uğur yönetmenliğinde çekilen çoğu içerik Youtube’da Trend 1 olmaktadır. Babala TV’nin Twitter’da 1 milyon takipçisi bulunmaktadır ve dünyanın en etkili 9. Twitter hesabı olarak tweetleri yaklaşık 1.2 milyar insana ulaşmıştır. 

Neden Kitle Fonlaması ile Yatırım Almak İstiyoruz?

MTM güçlü altyapısı, etkin organizasyonu, yetkin ekibi, vizyoner hissedarları ve deneyimli danışman kadrosu ile artan ivmede büyümeye hazırdır. Son 2 senedir Türkiye pazarındaki kullanıcı kazanımı ve deneyimiyle hem Türkiye’de daha büyük müşteri kitlelerine ulaşmak hem de global marketlere gidebilmek için hazır durumdadır. Bugüne kadar kendisini seven kullanıcıların desteğiyle büyümüş olan MTM, yerli bir girişim olarak kullanıcılarının da kendisinin bir parçası olacak şekilde kitle fonlamasına açılmayı planlamıştır. MTM, global hedeflere daha hızlı gitmek ve büyüme sürecini hızlandırarak değerini arttırmak için kitle fonlaması ile yatırım alma sürecine girmektedir. MTM, daha çok kişinin bu yatırım sürecinin parçası olması için minimum yatırım tutarını 1 TL olarak belirlemiştir. MTM global yolculuğuna çıkarken kendisini bugünlere getiren kullanıcılarına da bu yolculuğun içinde olma fırsatı sunmaktadır. 

 
Pay Satış Ekranı
0
Fonlama Hedefi
3.300.000
Mevcut Yatırımcı Sayısı
759
Alınan Yatırım
3.489.700
Ortalama Yatırım
4.598
En Yüksek Yatırım
950.000
Nitelikli Yatırımcı
149
Nitelikli Yatırımcı Oranı
%19.631093544137023
Pay Arz Oranı
%5
Fonlama Başlangıç Tarihi
03.04.2023
Fonlama Bitiş Tarihi
05.05.2023
Finansal Tablolar
Eklenmiş herhangi bir bilanço bulunmamaktadır
Ürün ve Servisler
Kampanya ya ait, bu alanda herhangi bir içerik bulunmamaktadır.
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Kampanya ya ait, bu alanda herhangi bir içerik bulunmamaktadır.
S.S.S
Kampanya ya ait herhangi bir soru bulunmamaktadır.
Güncellemeler
Proje güncellemesi bulunmamaktadır. Güncellemeler bu sayfada duyurulacaktır.
Yorumlar
Girilen herhangi bir soru bulunamadı.
Şirket Bilgileri
Şirket Bilgileri
Şirket Unvanı
MTM YAZILIM DİJİTAL HİZMETLER A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı/Yetkili
Hasan Sırdaş
Şirket Çalışan Sayısı
2-10
Şirket Adresi
İzmir
Ortaklık Yapısı
Ortaklık Yapısı
Tuğrul
%4
Sosyal Medya / Pazarlama
Mustafa
%62
Başkan
Hasan
%12
İş Lideri
Taylan
%10.4
Ürün Lideri
Alpcan
%4
Backend Geliştirici
İsmail
%4
Backend Geliştirici
Türkü
%1.6
Sosyal Medya / Pazarlama
Uğur
%1
İş Geliştirme / Finans
Mertcan
%1
İş Geliştirme
Ekip
Ekip
Ergun Şişmanoğlu
Backend Geliştirici
Furkan Atakan Bozkurt
Frontend Geliştirici
Nagihan Yaldır
UI/UX Tasarımcısı
Beyza Teoman Karpuzcu
Dijital Pazarlama Uzmanı
E-postanızı bırakın, yeni fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!