DogGO 2. Tur
Mobil Uygulama
Evcil hayvan sahiplerine güvenli ve profesyonel köpek gezdirme ve bakım hizmetleri sunan Türkiye'nin ilk pet bakım platformudur.
Bitiyor: 03.05.2024
Fonlama Kapanmıştır
Toplanan
10.063.616
Fonlama Hedefi
10.000.000
Yatırımcı Sayısı
224
100.64%
Kampanya Videosu
Kampanya Hakkında

GİRİŞİM ŞİRKETİ HAKKINDA

 

DogGO Nedir?

 

DogGO, Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı pet hizmetleri platformudur. Evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti tek bir platformda sunarak, hem sizlere zaman kazandırır hem de dostlarınızın mutluluğunu garanti altına alır. 

 

Yatırım Taahhüdü

 

Girişimin yatırım turuna, Hedef Portföy Yönetim A.Ş. Startup Burada GSYF 5.000.000 TL yatırım taahhüdü vermiştir.

 

KAMPANYA HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER 

 

Önemli Not: Bu Kampanya’da %20 fazla fonlama izni bulunmaktadır.

 

1 TL pay satış fiyatı baz alındığında her bir payın değeri 1 TL nominal değerli payların 140.000.000 TL şirket değeri üzerinden pay başına değeri ek fonlamanın gerçekleşip gerçekleşmemesine bağlı olarak 7,391187 TL ile 8,263742 TL aralığında oluşacak ve 1 TL nominal fiyat ile satışa sunulan paylara karşılık verilecek pay adedi 0,121 TL ile 0,135 TL arasında olacaktır.

Kitle fonlaması kampanyasında satışa sunulacak payların Toplam nominal değeri 1.210.000 TL ile 1.620.000 TL arasında olup 10.000.000 adet pay ek fonlama ile birlikte 12.000.000 adet pay satışa sunulacaktır.

 

Yukarıda verilen bilgiler ışığında DOGGO İNTERNET HİZMETLERİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adlı Girişim Şirketinin Birim Pay Satış Fiyatı 1 TL’dir.

 

Kampanya sonunda yatırım yapan katılımcılar için nama yazılı B ve D grubu paylar ihraç edilecektir. (Mevcut pay sahiplerinden yatırım yapan olması halinde A ve C grubu mevcut pay sahiplerine A ve C grubu mevcut pay gruplarından paylar ihraç edilecektir.)

 

A ve B grubu pay sahipleri arasında Yatırım ve Pay Sahipleri Sözleşmesi imzalanmış olup paylara ait çeşitli hak ve imtiyazlar işbu maddede açıklanmıştır. Yatırım ve Pay Sahipleri Sözleşmesi kapsamında Şirket’e herhangi bir yükümlülük veya kısıtlama getirilmemiştir. 

 

B grubu paylar kampanyaya yatırım taahhüdü veren Hedef Portföy Yönetimi Anonim Şirketi Startup Burada Girişim Sermayesi Yatırım Fonu adına çıkarılacaktır.

 

Tebliğ’in 16’ncı maddesinin 3’üncü fıkrasında; “Yatırımcılara verilecek paylardan doğan ortaklık hakları ile varsa bu paylara ilişkin imtiyazlar bilgi formunda açıkça belirtilir. Nitelikli yatırımcılar hariç olmak üzere yatırımcılara verilecek paylar arasında imtiyaz farkı yaratılamaz” denilmiştir.

 

Nitelikli yatırımcılar hariç olmak üzere yatırımcılara verilecek paylar arasında imtiyaz farkı bulunmamaktadır.

 

DogGO Hangi Problemleri Çözmek için Kurulmuştur?

 

DogGO, zamanı olmayan veya çeşitli sebeplerden evcil hayvanlarının duyduğu ihtiyaçları gideremeyen pet ailelerini, eğitimli veya hizmet kalitesi onaylanmış hizmet verenlerle buluşturur. Hizmet öncesi, anı ve sonrasını kontrol eder; kurumsal muhatap sunar. Verdiği hizmetlerde teknoloji altyapısı sayesinde pet sahiplerinin tüm hizmeti takip etmesini sağlar. Bu açıdan pazardaki güvenilir hizmet veren arayışına cevap verir, standardize edilmemiş hizmet kalitesi ve ücretlere bir çözüm sunar.

DogGO'nun Değer Önerisi:

 

Zaman tasarrufu: Pet sahiplerine zaman kazandırır.

Güven: Güvenilir ve deneyimli partnerlere emanet etme imkanı sunar.

Doğru ve hızlı eşleşme: Veriler yoluyla gezdiricilerin petlerle doğru ve hızlı bir şekilde eşleştirilmesini sağlar.

Ek gelir: Hayvanseverler için ek gelir imkanı sağlar

Şeffaflık ve güven: Süreç şeffaflığı, hizmet takip imkanı ve hizmetin her anına dair ulaşılabilecek kurumsal muhatap sağlar.

 

DogGO'nun Temel Faaliyetleri:

 

İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet vermesi

Ürün ve servis tasarımı

Pazarlama faaliyetleri

Yazılım geliştirme

Hayvanseverlerden oluşan hizmet veren ekibi oluşturma ve kontrol etme

 

Var olan Çözümler Neden Yeterli Değil?

 

DogGO dışında diğer çözümler, kişilerin kendi çabasıyla çevresinden (apartman görevlisi, güvenlik, mahalle gezdiricisi, toplu gezdiriciler vb.) edindiği; kurumsallaşmamış; kişi inisiyatifine dayalı çözümlerdir. Pet hizmetleri sunan diğer alternatif pazar yerlerinde ise, kullanıcıların inisiyatifleri doğrultusunda kayıtlı hizmet verenlerle iletişim kurulabilmekte; ücretlendirme ve hizmet kalitesi hizmet verenin inisiyatifinde kalmakta; pazar yerlerinin hizmet kalitesi ve hizmet veren özelinde kontrolü bulunmamaktadır. Pet aileleri, evcil hayvanlarını evlatları gibi görmektedir; bu nedenle güvenilir bir hizmet arayışındadır ve kurumsal muhatap ihtiyacı duymaktadır.

 

DogGO bu Problemleri Hangi Yöntemlerle Çözmeyi Planlıyor?

 

Oryante edilmiş partnerler: Köpek gezdirici ve bakıcılar teorik ve pratik oryantasyondan geçirilerek elenir ve sınıflandırılır, dostunuzun ırkına ve karakterine göre özel olarak seçilir.

Kurumsal Destek: Her müşteriye, hizmet öncesi, sırası ve sonrasında kurumsal destek sunulmaktadır. 

Anlık Hizmet: DogGO uygulaması üzerinden acil ihtiyaçlara yönelik hizmet alınabilmektedir.

Hızlı Talep ve Eşleşme: Kullanıcılar standardize edilmiş hizmetlere dair taleplerini uygulamadan hemen planlayabilir. DogGO ise hızlı eşleştirme yoluyla talepleri doğru bir şekilde, hızlıca karşılar.

Teknolojik Altyapı: GPS takip sistemi, hizmet bildirimleri ve online ödeme sistemi gibi teknolojik çözümler bulunmaktadır. Böylece hizmet şeffaflığını ve ödeme kolaylığı kullanıcılara sunulmaktadır.

Müşteri Odağı: Her müşterinin ve dostun özel olduğu bilinmekte ve ona özel çözümler sunulmaktadır.

Hizmet Gamı: Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir uygulamadan giderebildikleri bir hizmet gamı sunulması hedeflenilmektedir.

 

DogGO'nun Sunduğu ve Sunacağı Hizmetler şunlardır:

 Profesyonel Köpek Gezdirme:

 • Kriterlerinize uygun, eğitimli ve deneyimli köpek gezdiricileri ile dostunuzun keyifli ve güvenli yürüyüşler yapması sağlanılmaktadır.
 • Yürüyüşlerin süresi ve rotası müşteri tarafından belirlenebilmektedir.
 • GPS takip sistemi ile dostunuzun nerede olduğunu her an takip edebilir, yürüyüşten bildirimlerle tuvalet durumunu takip edebilir, fotoğraf alabilir ve yürüyüş raporuna ulaşabilirsiniz.
 • DogGO’nun teknolojik altyapısı ve acil ihtiyaçlara cevap verme kabiliyeti sayesinde kullanıcılar çok kolay bir şekilde ihtiyaçları için talepte bulunabilmektedir.

Evcil Hayvan Pansiyonu:

 • Evcil hayvanınızın pansiyon ve kreş ihtiyaçları karşılanmaktadır.
 • DogGO’nun teknolojik altyapısı ve acil ihtiyaçlara cevap verme kabiliyeti sayesinde kullanıcılar çok kolay bir şekilde pansiyon rezervasyonu için talepte bulunabilmektedir.
 • DogGO’da pansiyon hizmetleri, kullanıcının kendi evinde, bakıcının evinde veya pet otel rezervasyon üzerinden sunulmaktadır.
 • Eğitimli ve deneyimli bakıcılarımız, dostunuzun konforlu ve mutlu bir şekilde bakımıyla ilgilenmekte ve günlük rutinindeki ihtiyaçlarını yerine getirmektedir.
 • Dostunuzun pansiyon hizmeti sürecinde her anını takip edebilir, fotoğraf alabilir ve bakıcınıza dilediğiniz zaman sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Planlanan Hizmetler 

 

Pet Taksi: DogGO tarafından onaylanarak sisteme entegre edilen pet taksilerin, dostunuzun veteriner randevularına, gezilere veya başka bir yere güvenli ve konforlu bir şekilde taşımasını hedefler.

Pet Kuaför: DogGO tarafından sisteme özenle, onaylanarak seçilmiş pet kuaförlerin, dostunuzun tüy bakımı, traş ve banyo ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamasını hedefler.

Veteriner Hizmetleri: Online veterinerlik hizmeti ile dostunuzun sağlık sorunları hakkında danışmanlık alabilirsiniz. Pet sahiplerinin, petlerinin tüm aşı, pansuman, genel kontrol, kulak ve diş temizliği, tırnak kesimi, kan ve idrar örnekleri alınması, yurtdışı vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi acil olmayan tüm ihtiyaçlar için yararlanabileceği, müşteri evlerine Veteriner gönderilmesini sağlayan bir hizmettir. DogGO, bu hizmetin ilerki fazlarında, aşı ve rezervasyon takibi, supplement ürün satışı gibi özellikler eklenerek kapsamlı sağlık hizmeti sunmayı planlamaktadır.

Pet Eğitim Hizmetleri: DogGO tarafından sisteme onaylanarak dahil edilen alanında uzman eğitmenlerin; kullanıcıların petlerine yönelik eğitim ihtiyaçlarını karşılamasını hedeflemektedir.

Pet Sigortası: Evcil hayvanınız için en uygun pet sigortasını bulmanıza yardımcı olmayı hedeflemektedir.

E-Ticaret: Pet ailelerinin petlerine dair ürünlere kolaylıkla ulaşmasını hedeflemektedir.

 

DogGO'nun Sunduğu Faydalar: 

 

Zaman tasarrufu: Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını DogGO'ya emanet ederek, kendinize zaman ayırabilme imkan sunmaktadır.

Kolaylık: DogGO, benzersiz operasyonu ve teknolojik altyapısı sayesinde kullanıcılara doğru hizmet vereni, doğru fiyatlandırmayı ve hizmet standardını sunmaktadır.

Güven: Deneyimli ve güvenilir hizmet verenlerimiz ile dostunuzun her zaman güvende olduğundan emin olabilme imkanı sunmaktadır. Ek olarak hizmetin her anını takip etme, kurumsal destek ekibi sayesinde hizmet öncesi, anı ve sonrasında destek alabilme imkanı sunmaktadır. 

Mutluluk: Dostunuzun ihtiyaçlarının karşılanması ve sevgiyle bakılması ile daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlama imkanı sunmaktadır.

 

DogGO'nun Satış Stratejisi:

 

B2B:

 • Kurumsal indirimler
 • Toplu yürüyüş ve bakım paketleri
 • Üye avantaj kurumları: Zubizu, Gastroclub gibi üyelerine avantaj sunan platformlarda DogGO olarak yer edinip; ihtiyaç duyan kullanıcılara iletişim kurmaktayız. 

B2C:

 • Dijital reklamlar
 • Ağızdan Ağıza Pazarlama : Pet aileleri arasındaki iletişimin kuvvetli olması ve DogGO’nun oluşturduğu Pet Community aracılığıyla, verilen hizmet kalitesinin ağızdan ağıza yayılması ve buna odaklanılarak Tavsiye Programı üzerine projeler oluşturulması
 • Web sitesi formu
 • Uygulama içi müşteri yol haritası

*Önceden Tanışma İmkanı

*Giriş Promosyonları

*Potansiyel kullanıcı aramaları

*E-posta pazarlaması

*Tavsiye programları

 

DogGO, çeşitli pazarlama ve satış stratejileri ile evcil hayvan sahiplerine güvenilir ve profesyonel hizmet sunmayı ve pazar lideri olmayı hedeflemektedir.

  

İlerleme Raporu:

 

2018 yılında şirketleşen DogGO, Haziran 2018’de köpek gezdirme operasyonu sahada uygulamalı olarak test edilmiştir.

Ocak 2019’da uygulama üzerinden hizmet vermeye başlamıştır.

Eylül 2020’de köpek pansiyon hizmetini vermeye başlayan DogGO Eylül 2021’de 100.000 başarılı hizmet sayısına ulaşmıştır.

Aralık 2021’de farklı yürüyüş sürelerinde hizmet vermeye başlayan DogGO Şubat 2022’de ise kedi pansiyon hizmetini kullanıcılara sunmuştur.

DogGO, Mart 2024 itibariyle 350.000’den fazla başarılı hizmet sağlamıştır. 

- Şu anda köpek gezdirme ile kedi ve köpek pansiyon hizmetleri veriliyor.(bakıcı evinde, müşteri evinde ve pet otel rezervasyon yoluyla)

- 2024 için planlanan hizmetler Kedi ve Köpek Kreş, Pet Taksi ve Pet kuaför, Eğitmenlik ve Pet Sigorta ile veterinerlik hizmetleridir

 

 

DogGO, aktif olarak hizmet verdiği İstanbul, Ankara ve İzmir’den; çeşitlendirdiği hizmetler ile tüm Türkiye’ye yayılmayı hedeflemektedir. 

 

Pay Satış Ekranı
Şirket Değerlemesi
140.000.000
Fonlama Hedefi
10.000.000
Ek Fonlama
%20
Mevcut Yatırımcı Sayısı
224
Alınan Yatırım
10.063.616
Ortalama Yatırım
44.927
En Yüksek Yatırım
5.000.000
Nitelikli Yatırımcı
68
Nitelikli Yatırımcı Oranı
%30.357142857142858
Pay Arz Oranı
%7.14
Fonlama Başlangıç Tarihi
03.04.2024
Fonlama Bitiş Tarihi
03.05.2024
Finansal Tablolar
DÖNEN VARLIKLAR31.12.2023
1. Hazır Değerler
260854
2. Menkul Kıymetler
3. Ticari Alacaklar
238769
4. Diğer Alacaklar
60692
5. Stoklar
60100
6. Gelecek Aylara Ait Giderler ve Gelir Tahakkukları
7.Diğer Dönen Varlıklar
188295
AKTİF TOPLAMI 4652554.52
DURAN VARLIKLAR31.12.2023
1. Ticari Alacaklar
2. Diğer Alacaklar
3. Mali Duran Varlıklar
4. Maddi Duran Varlıklar
68283.09
5. Maddi Olmayan Duran Varlıklar
3775560.68
6. Özel Tükenmeye Tabi Varlıklar
7. Gelecek Yıllara Ait Giderler ve Gelir Tahakkukları
8. Diğer Duran Varlıklar
AKTİF TOPLAMI 4652554.52
Kısa Vadeli Yabancı Kaynaklar31.12.2023
1. Mali Borçlar
206383.8
2. Ticari Borçlar
365385
3. Diğer Borçlar
890201.57
4. Alınan Avanslar
472094.14
5. Ödenecek Vergi ve Diğer Yükümlülükler
1403515.98
6. Borç ve Gider Karşılıkları
7. Gelecek Aylara Ait Gelirler ve Gider Tahakkukları
8. Diğer Kısa Vadeli Yabancı Kaynaklar
AKTİF TOPLAMI 4652554.52
Uzun Vadeli Yabancı Kaynaklar31.12.2023
1.Mali Borçlar
2. Ticari Borçlar
3. Diğer Borçlar
4. Alınan Avanslar
5. Gelecek Yıllara Ait Gelirler ve Gider Tahakkukları
6. Borç ve Gider Karşılıkları
7. Diğer Uzun Vadeli Yabancı Kaynaklar
AKTİF TOPLAMI 4652554.52
Öz Kaynaklar31.12.2023
1.Ödenmiş Sermaye
6941478
2. Sermaye Yedekleri
3. Kar Yedekleri
4. Geçmiş Yıllar Karları
60883.08
5. Geçmiş Yıllar Zararları
2107763.5
6. Dönem Net Karı (zararı)
3166855.95
PASİF TOPLAMI 4652554.52
Ürün ve Servisler
DogGO App, güvenli ve profesyonel hizmet arayan pet ailelerini, boş zamanlarını ek gelire çevirmek isteyen hayvanseverlerle birleştiren bir platformdur. Platformdan alınan komisyon ve markalardan sağlanan reklam gelirleri ile finanse edilir.
Pazar/Rekabet/Hedef Kitle
Futuremarketinsight verilerine göre küresel evcil hayvan bakım pazarı, 2022'de 199 Milyar ABD Dolar büyüklüğünde olacak ve 2031 yılına kadar %6,1'lik yüksek bir yıllık büyüme oranı ile 338,5 Milyar ABD Dolara ulaşacaktır. (Evcil-Der) verilerine göre Türkiye pazarı yılda ortalama yüzde 15 büyümektedir. Net bir istatistik olmamasına rağmen kedi, köpek, kuş, akvaryum gibi evcil hayvanların mama dışında bakım, aksesuar, veterinerlik hizmetleri, pet otelleri ve kuaförleri gibi masrafları da eklenince pet sektörü Türkiye'de yıllık 1 milyar dolar hacime ulaşmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde 14 milyon hanede evcil hayvan beslendiği tahmin edilmektedir. Türkiye genelinde 5 bin 500 pet mağazası ve 2.000 pet kliniğinin yanı sıra hayvan çiftlikleri, barınaklar ve pet otelleri faaliyet göstermektedir.
S.S.S
Kampanya ya ait herhangi bir soru bulunmamaktadır.
Güncellemeler
Proje güncellemesi bulunmamaktadır. Güncellemeler bu sayfada duyurulacaktır.
Yorumlar
Girilen herhangi bir soru bulunamadı.
Şirket Bilgileri
Şirket Bilgileri
Şirket Unvanı
Doggo İn. Hiz. Paz. ve Tic. A. Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı/Yetkili
Mehmet Oğul Gürsoy
Şirket Çalışan Sayısı
20
Şirket Adresi
Moda , Caferağa
Ortaklık Yapısı
Ortaklık Yapısı
Mehmet Oğul
%27
Kurucu Ortak & CEO
Ömercan
%20.03
Kurucu Ortak & CHRO
Cem
%20.03
Kurucu Ortak & CFO / COO
Barış
%11.78
Kurucu Ortak & CTO
Cansu
%3.37
Kurucu Ortak & CMO
Mehmet Emir
%1.68
Kurucu Ortak & CSO
Ekip
Ekip
Mehmet Oğul Gürsoy
CEO
Ömercan Dede
CHRO
Cem Doğancı
CFO / COO
Barış Karan
CTO
Cansu Tokuç
CMO
Mehmet Emir Çağan
CSO
Zehra Üner
Satış Müdürü
E-postanızı bırakın, yeni fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!