GSYF’nin Avantajları

Tüzel ve gerçek nitelikli yatırımcıların dahil olabileceği GSYF’ler sağladığı vergi avantajları yanında girişim şirketleri büyüme ve değer yaratma potansiyelini yatırımcılarına sunmaktadır.

GSYF’nin vergi dahil tüm avantajları hakkındaki detaylı bilgiye aşağıdaki sunumumuzdan ulaşabilirsiniz.

Yatırım Stratejisi
1
Girişim Şirketlerine Fon

Fon, Startup Burada Paya Dayalı Kitle Fonlama Platformu (www.startupburada.com) başta olmak üzere, kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Kurul tarafından listeye alınan platformların yürüttüğü kampanyalara katılmak suretiyle, üretim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren girişim şirketlerine yatırım yapmayı hedeflemektedir.

2
Şirketlere Fon

Ayrıca; Fon, halka açık olan veya olmayan büyüme potansiyeli yüksek, mali yapısını kuvvetlendirmek isteyen şirketlere yatırım yapabilir.

Kimler Yatırımcı Olabilir?

Kimler Yatırımcı Olabilir?
Nitelikli yatırımcılar.

Fon’a ilk defa katılacak olan yatırımcıların asgari alım limiti 100.000 TL’dir. Mevcut yatırımcıların ilave alım limiti ise asgari 50.000 TL’dir.

Katılma payı alımına esas fiyat, her haftanın son işgünü hesaplanan fiyattır ve takip eden ilk iş gününde ilan edilir.

Alım talimatları, Yatırım Komitesi’nin onayı alınmak koşuluyla, talimatın verilmesinden sonra ilan edilecek ilk katılma payı alımına esas fiyat üzerinden talimat yerine getirilir.


Hedef Portföy Hakkında

Hedef Portföy Hakkında
Hedef Portföy Yönetimi A.Ş. 2012 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı; bireysel ve kurumsal yatırımcıların getiri hedeflerine ulaşmaları için, risk tercihleri doğrultusunda, aktif ve nitelikli portföy yönetim hizmeti vermektir.

Başarılı, tecrübeli, girişimci ve analitik düşünme yeteneğine sahip, sermaye piyasalarında uzman iş insanlarından oluşan ekibi ile Hedef Portföy Yönetimi, kurduğu ve yönettiği yatırım fonları ile geniş bir yatırımcı kitlesine yüksek performans sunmaktadır.

Yönettiği portföy büyüklüğü, Haziran 2023'te 21.8 milyar TL’ye ulaşan Hedef Portföy; finans, teknoloji, sağlık gibi birçok alanda yatırımları bulunan, 500 milyon TL sermaye ile kurulan Hedef Yatırım Bankası ve İnfo Yatırım’ın da içinde bulunduğu, Türkiye’nin önde gelen yatırım grubu Hedef Holding’in iştirakidir.

2023 birinci çeyrek sonu itibariyle 38 adet menkul kıymet yatırım fonu, 9 adet girişim sermayesi yatırım fonu ve 3 adet gayrimenkul yatırım fonu yöneten Hedef Portföy’ün kurduğu ve yönettiği yatırım fonlarının sayısı her geçen gün artmaktadır.

Grup şirketleriyle, ekosistemin her alanında önemli mevcudiyet
Deneyimli ve Tecrübeli Yatırım Komitesi
Yerel ve Global Bağlantılar
Fonlamaya Erişim
Mentörlük ve Tecrübe Transferi
Operasyonel Destek
Girişim Yatırımlarında Kanıtlanmış Tecrübe
Uzman Hizmet Sağlayıcılar ile İşbirliktelikleri
Startup Burada
İletişim

Adres
Saray Mh. Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. No:4/2 Cessas Plaza, Kat:7, Daire:15 34768 Ümraniye/İSTANBUL
Telefon: 0212 970 85 70
Faks: 0212 970 85 61
Mail: info@hedefportfoy.com.tr

E-postanızı bırakın, yeni fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!